بخشی از این مصاحبه

صداقت و قانونمندی شاخصه‌های شرکت گازرسانی سرآسیاب مشعل کرج

مهندس فرزاد صادقی، مدیریت شرکت گازرسانی سرآسیاب مشعل کرج را بر عهده دارد. وی با مدرک لیسانس مکانیک دارای بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه لوله کشی گاز در استان های تهران و البرز می باشد. شرکت سرآسیاب مشعل، برای متقاضیان لوله کشی گاز، پروسه کامل کار را به انجام می رساند. این فرآیند از ابتدای آمادگی ساختمان جهت لوله کشی تا زمان نصب کنتور را شامل می گردد. در همین ارتباط خبرنگار جام جم البرز مصاحبه ای را با این مدیر فن سالار و توانمند انجام داده که از نظر خوانندگان می گذرد:

جهت آشنایی بیشتر با نحوه عملکرد شرکت سرآسیاب مشعل کرج در خصوص حیطه فعالیت آن توضیح دهید.

در این شرکت صفر تا صد انجام کار طبق سفارش مشتریان صورت می پذیرد. در واقع پروسه انجام لوله کشی گاز از زمانی که ساختمان آماده لوله کشی می‌شود، آغاز و تا زمان نصب کنتور به طول می انجامد. به این ترتیب مالک حتی نیاز به تشکیل پرونده در نظام مهندسی هم ندارد. تمام مراحل توسط شرکت انجام گرفته و پس از اتمام کار، تحویل مشتری می گردد. این پروسه از تشکیل پرونده تا تاییدیه نهایی حدود ۲۰ روز کاری زمان می برد.

کیفیت مواد اولیه و وسایل مورد مصرف در این شرکت در چه سطحی است؟ و بر چه مبنایی تهیه می گردد؟

در ابتدا کلیه اجناس موجود در انبار به مالک نشان داده می شود. در واقع قبل از انجام کار، مواد اولیه مورد مصرف از سوی مشتری انتخاب می گردد.

لوله ای . پی . ای سپاهان برای زیر کار و لوله ای . پی . ای سپنتا و سپنتا درپوش سبز، برای روکار از جمله لوله های باکیفیت و درجه یک موجود در بازار محسوب می شوند.

دیدگاه مشتریان نسبت به عملکرد و نحوه کاری که توضیح دادید، چیست؟

خوشبختانه تا کنون مشتری ناراضی نداشته ایم. در این راستا همواره جهت کسب رضایت مشتریان، تلاش کرده ایم. طی سالها کار و فعالیت هیچ گاه بد قولی نکرده ایم. در همه موارد مشتری را از روند کار آگاه ساخته و مواد اولیه مورد نظر را طبق نظر آنها انتخاب و تشکیل پرونده می دهیم.

شاخصه ممتاز شرکت تحت مدیریت خود را در چه می بینید؟

تلاش ما انجام با صداقت کار است. قبل از شروع سفارشات، حسن نیت خود را ثابت می کنیم. به این معنی که جنس مورد نظر مشتری را در کار استفاده می نماییم. بعد از تشکیل پرونده، طی ۳ روز کاری، بدون هیچ هزینه ای، روند پرونده را به انجام می رسانیم. همچنین تا زمانی که مهندس نظارت نکند کار آغاز نمی‌ گردد.

از اولین روزی که این مجموعه آغاز به فعالیت نمود، همواره با صداقت کار کردیم و امیدواریم همیشه بر همین منوال ادامه دهیم.

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و انجام فرآیند قانونمند و صحیح به ندرت در شرکت های دیگر دیده می شود. اکثرا برای لوله کشی گاز یک فرد را انتخاب می کنند که با لوله های موجود در وانت، کار را انجام دهد.

منبع: https://jamejamalborz.ir/

دیدگاهتان را بنویسید